יש לי יכולת מופלאה לעזור לאנשים שרוצים לשפץ בית.
אהפוך למציאות את החלום שלכם, בהתאמה לתקציב תוך ניהול זמן ותהליכי עבודה, בעזרתי תכירו אנשי מקצוע מתאימים ואיכותיים, אעזור לכם לבחור ריהוט ואביזרים בהיצע האדיר שיש היום, תוך עיצוב תכנון וניהול הפרויקט בסבלנות, מלא ידע וניסיון אנהל כל משבר שצץ. תכנון ועיצוב הוא תהליך שמתחיל בכימיה ונגמר בבית.
בדרך יש את בעלי המקצוע, החומרים התשתיות, כמה אור נכנס, צבע, מערכות אוויר, החשמל, תכנון והנדסת אנוש שיהיה מותאם לכם שיהיה נוח ויפה עבורכם וגם מטיב עם הסביבה.
גישת העיצוב שלי היא הוליסטית ומקיימת כזו המשלבת פנים וחוץ ומטיבה עם הסביבה (
אפשר לקרוא בבלוג שלי לעומק על הגישה העיצובית ).

עיצוב יכול להגדיר מערכות יחסים: בין אחים, בין הורים לילדים, שייכות, לכל אחד נייצר מרחב שמתאים לו, עבורו.

הקורונה הבהירה לנו כמה חשוב המשפחתיות, אבל גם שלכל אחד תהיה פינה משלו, פינת עבודה, תשתיות, כמה חשוב צמחיה בבית, שמרפסת היא עוד חדר ויכולה להיות גם בטחון תזונתי אפשר לעשות עליה גינה ולגדל ירקות ופירות.

 מה נוח לכם? מה אתם צריכים? אם אתם מתכננים? אולי לעבור דירה? אולי עובדים מהבית? רוצים לשפץ את הדירה הקיימת? או קניתם חדשה מקבלן? אולי אתם רוצים לשפץ רק את המטבח,  או חדר אחר?

דברו איתי, 050-7468934 שיחת טלפון בה אבין מה היקף הפרויקט ומה אתם צריכים ורוצים.

אז איך זה עובד?

  • בשיחה, אשמח לשמוע במה מדובר. מה לוח הזמנים שלכם ואם יש לי זמן להתחייב לפרויקט לפי לוח הזמנים שמתאים לכם. אקשיב לכם ואז נקבע פגישת הכרות, נחתום על זיכרון דברים תשלום ונצא לדרך.
  • כל תהליך עיצוב מתחיל בפגישת קונספט עם הלקוחות שלה מספר מטרות: היכרות אישית מעמיקה יותר- מי גר בבית מה ההרגלים, בירור החלומות והדרישות, הכרת סגנון החיים, הבנת השפה העיצובית לפרויקט, הגדרת התקציב והערכת עלות הפרויקט.
  • בהתאם לתובנות מהפגישה הראשונה, אתכנן סקיצות כלליות ואחלק את התקציב לפי סדר עדיפויות. זהו בעצם שלב “התנעת הפרויקט”, ממנו יתגבשו התכניות הסופיות.
  • על מנת לגבש תכנית סופית, מתבצעות מספר פגישות נוספות, ו-“פינג פונג במיילים, מתקבלות החלטות לגבי קירות, ריהוט, חומרים וצבעים, ובנוסף נערך סיור שטח במהלכו נבחנות כלל האפשרויות העומדות ונבחרות תוכניות לביצוע.
  • חשוב לבחור קבלנים וספקים המתאימים ליישום התכנית, יש לי ספקים ובעלי מקצוע מומלצים, לשם כך הם מקבלים רשימת כמויות ולפיה מגישים הצעת מחיר. לאחר בחירת הספקים יש לתאם ביניהם, לנהל ולהבין את נקודות החיכוך ולהגדיר את גבולות האחריות של כל אחד ואחד, במידה וצריך מדידה מקצועית, אישורי בניה, מהנדס קונסטרוקטור ועוד אתווך לכם את האנשים המתאימים.
  • הגשה סופית של הפרויקט – בדיקה בשיתוף הלקוח והקבלן שהתכנית מבוצעת לפי מה שסוכם עם הלקוח, (אינני תחליף למפקח בניה), הגשה סופית של הערות ודרישה לתיקונים. זה השלב שבו הקבלן לוקח אחריות על העבודה שבוצעה ומלווה את הלקוח גם לאחר כניסתו לבית.

אז נשתמע 050-7468934 נסו אותי כשנוח לכם או שילחו ווצאפ, אענה או אשיב כשיתאים 🙂

מירב.

מפי הלקוחות: